PostWysłany: Wto 21:34, 15 Sie 2006    Temat postu:

To niekoniecznie muszą być kłótnie! Niektórzy potrzebują aby na nich troche pokrzyczeć, ponieważ dodaje im to werwy i energii Smile

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 1976

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22:05, 15 Sie 2006    Temat postu:

a drugich to strasznie wkurza i dekoncentruje! swego czasu Gabrych niezle mieszal, co zauwazyli nawet na antenie komentatorzy! a teraz mysle ze Zagumnemu troche sie miesza w glowie od tej slawy! ale zobaczymy co to dalej bedzie, jak narazie wygrywaja! Cool

przyjaciel-zubra napisał:

Myśle ze problemy się zaczynają kiedy rozgrywajacy ma zły dzień - niedokladne rozprowadzenie piłki (nie mowie o sytuacjach kiedy przyjmujacy fatalnie podadza do niego)... pozniej atak nieprzygotowany... jest blok albo kontra... i pojawiaja się nerwy. A trzeba przyznac ze obok wspanialych meczów Zagumnemu przydarzają się równiez delikatnie mówiąc przeciętne... On sam jest swiadom tego ze niektore zagrania mu nie wychodza danego dnia i to tez wzmaga flustracje .... Najwazniejsze aby potrafil sie opanowac i pozniej nie opelniac takich samych bledów.

amelka82

Posty: 232

PostWysłany: Sob 9:14, 19 Sie 2006    Temat postu:

Dzisiaj nasi chłopcy grają pierwszy meczyk z Japonią w Poznaniu. Miejmy nadzieję, że nie zlekcewarzą przeciwnika, bo jakoś tak jest z naszą drużyną, że często ma problemy z dużo słabszymi od siebie zespołami. Mecz jest bardzo ważny no i swoją drogą liczę również na Amerykanów, że pokonają Serbów Smile

amelka82

Posty: 232

PostWysłany: Sob 18:10, 19 Sie 2006    Temat postu:

Chłopcy wygrali, ale męczyli się straszliwie. No i cóż, pogódźmy się z faktem, że małych punktów to my do Serbii na pewnoe nie odrobimy! Jedyna nasza nadzieja w Amerykanach. Więc USA do boju hehe Very Happy

PostWysłany: Nie 8:32, 20 Sie 2006    Temat postu:

niestety regulamin jest tak ułozony ze urwanie seta serbą nie wystarczy... jako pierwsze po duzych punktach za mecz liczone malutkie punkciki w setach a dopiero przy rownej ilosci - sprawdza się sety. Podobno zrobili takie zasady po to aby w kazdym secie walczyc do samego konca o chocby najmniejszy punkcik. Innymi słowy mówiąc bardziej opłaci sie przegrać małą róznicą seta aby w nastepnych wygrać wysoko punktowo niż zwyciezyć 3:0 po 25:23... dziwne ale tak jest

amelka82

Posty: 232

PostWysłany: Nie 9:28, 20 Sie 2006    Temat postu:

Ech, no i USA niestety nie dała rady Serbii więc już w zasadzie możemy się pogodzić z drugim miejscem w grupie i liczyć na dziką kartę. Choć prawdę mówiąc obawiam się, że jednak jej nie otrzymamy. Większe szanse ma taka reprezentacja Włoch np. No ale może pan prezes Acosta się zlituje i wybierze Polskę, bo wydaje mi się, że nasi chłopcy na to zasługują no i kibice także!

Stysia

Posty: 155

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 13:05, 20 Sie 2006    Temat postu:

no cóż chyba jednak musimy liczyć na szcześćie jeśli chodzi o zieloną kartę .... miejmy nadzieje ze tak jak Amelka 82 pisze, prezes Acosta doceni wspaniałą gre naszych chłopaków no i oczywisćie naszą publiczność Very Happy

amelka82

Posty: 232

PostWysłany: Nie 13:35, 20 Sie 2006    Temat postu:

Tylko, że w tej kwestii w dużej mierze liczy się kasa, no a jak wiadomo u nas z kasą kiepsko. Tak w ogóle to myślę, że ta sprawa z liczeniem punktów jest bez sensu. Powinien liczyć się stosunek setów wygranych i przegranych!

aniek
Jej Wysokość Vicemiss Forum 2006

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1451

PostWysłany: Nie 14:56, 20 Sie 2006    Temat postu:

w sumie to liczenie setów, tez mnie zaskoczyło, no ale dzieki temu chłopaki lub dziełchy walczą do końca..a z drugiej strony takie liczenie jest bardziej sprawiedliwe, bo jak biora za wszystkie mecze, to jest sprawedliwej tak czy nie:)?

amelka82

Posty: 232

PostWysłany: Nie 21:55, 20 Sie 2006    Temat postu:

Wiesz Aniu, tak jak Golem juz wspomniał z tym liczeniem małych puntów to niby chodzi o to żeby każda drużyna grała do samego końca, aby walczyła o każdy punkt, bo później to właśnie one mogą zaważyć o tym czy jakaś drużyna awansuje czy nie. Jednakże w końcu w meczach podstawową jednostką są sety i to one powinny byc najpierw brane pod uwagę (zaraz po wygranych meczach) a nie punkty. No ale to tylko moje zdanie.
Dzisiaj już wiadomo, że nasi chłopcy zajęli drugie miejsce w grupie. Męczyli się straszliwie z Japonią. Swoją drogą, to od Japończyków moglibyśmy uczyć się gry w obronie!!!